Dobro došli na
Vip forum

• Registriraj se Prijavi se Pomoć
Prikaz rezultata za 
Umjesto toga pretraži 
Jeste li mislili 

Povratak na vrh

ODGOVORI NA POST
Probio led s 1 postom
HelloMoto
Registriran:
‎19-12-2013
Prihvaćeno rješenje

MojVip specifikacija poziva

Poruka 1 od 2 (267 Prikaza)

Kako uključiti specifikaciju poziva unutar MojVip usluge na poslovnom računu za druge brojeve.

Kada pokušam otvoriti specifikaciju poziva dobivam sljedeću poruku:

Za odabrani račun nisu zabilježene transakcije te specifikacija poziva nije kreirana.

Moderator
Vip_Luka
Registriran:
‎23-08-2013

Re: MojVip specifikacija poziva

Poruka 2 od 2 (254 Prikaza)

@HelloMoto ,

dobrodošao na Vip Forum :manvery-happy:

Bitno je da li tvoj Moj Vip account ima Master ili User prava. To možeš provjeriti pozivanjem Službe za korisnike na besplatni broj 091 7722.

Bitno je i obratiti pozornost da Master može dohvatiti sve specifikacije kreirane po platežnoj odgovornosti tvrtke ali ne može dohvatiti specifikacije kreirane po privatnoj platežnoj odgovornosti (ako korisnik linije sam sebi plaća dio računa, npr. tvrtka plaća mjesečnu naknadu tarife a korisnik podmiruje iznos koji je napravljen izvan potrošnje besplatnih jedinica).

• Ako si Master a drugi brojevi nemaju privatnu platežnu odgovornost trebao bi moći vidjeti sve specifikacije - ako ih ne vidiš slobodno nazovi 091 7722 da se provjeri zašto ih ne vidiš.
  • Ako si Master a drugi brojevi imaju platežnu odgovornost, nemaš ovlasti vidjeti specifikacije.
  • Ako si User imaš ovlast vidjeti samo specifikaciju svojeg broja.

Nadam se da sam barem malo pomogao :smileyhappy:

Pozdrav

Vip_Luka

Vipnet Podrška  Isprobajte novu tražilicu na www.vipnet.hr/podrska i istražite najčešća pitanja naših korisnika.